Dopravní a platební podmínky:

  1. Doprava: Nabízíme dvě možnosti doručení zboží - osobní vyzvednutí nebo zaslání pomocí zásilkovny. Osobní vyzvednutí je možné na naší adrese, kterou Vám sdělíme po potvrzení objednávky. Alternativně Vám zboží zašleme pomocí zásilkovny na adresu, kterou nám uvedete při objednávce.

  2. Platba: Akceptujeme dvě formy platby - kartou předem nebo převodem na účet. Platba kartou předem je možná při objednávce na našem e-shopu nebo při osobním vyzvednutí zboží na naší adrese. Platební karty, které akceptujeme, jsou Visa a Mastercard. Alternativně můžete provést platbu převodem na náš bankovní účet, který Vám sdělíme společně s potvrzením objednávky.

  3. Doba dodání: Pokud si vyberete možnost osobního vyzvednutí, bude zboží připraveno k vyzvednutí do 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Pokud si vyberete doručení pomocí zásilkovny, snažíme se doručit zboží do 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky, avšak doba doručení může být ovlivněna aktuálními podmínkami přepravce.

  4. Dopravní náklady: Dopravní náklady závisí na zvoleném způsobu doručení a jsou uvedeny při procesu objednávky na našem e-shopu. Pokud si vyberete doručení pomocí zásilkovny, cena dopravy bude zahrnuta v celkové ceně objednávky. Při osobním vyzvednutí samozřejmě nebudou účtovány žádné dopravní náklady.

  5. Vratky a reklamace: V případě, že obdržíte zboží s vadou nebo zboží neodpovídá objednávce, prosíme, abyste nás kontaktovat co nejdříve. V případě reklamace nebo vrácení zboží je nutné se řídit platnými zákonnými předpisy včetně lhůt a postupů pro reklamace.

  6. Ochrana osobních údajů: Vaše osobní údaje jsou u nás chráněny v souladu s platnými zákony a naší zásadou ochrany osobních údajů. Vaše osobní údaje budeme používat pouze pro účely zpracování a doručení Vaší objednávky a nikdy nebudeme sdílet Vaše osobní údaje s třetími stranami bez Vašeho souhlasu. Pro více informací o naší zásadě ochrany osobních údajů si prosím přečtěte naši zásadu ochrany osobních údajů na našem e-shopu.

  1. Zodpovědnost: Náš tým se snaží, aby veškeré zboží bylo zasíláno v dobrém stavu a odpovídalo popisu na našem e-shopu. Nicméně, za případné chyby, nepřesnosti nebo zpoždění v doručení neneseme zodpovědnost. V případě zjištění vad nebo nesrovnalostí u zboží, prosím, kontaktujte nás co nejdříve, abychom mohli situaci vyřešit.

  2. Zrušení objednávky: Pokud si přejete zrušit svou objednávku, prosím, kontaktujte nás co nejdříve. Zrušení objednávky je možné před odesláním zboží. Pokud již bylo zboží odesláno, nelze objednávku zrušit.

  3. Komunikace: Budeme s Vámi komunikovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, které nám poskytnete při objednávce. Ujistěte se, že poskytnete správné kontaktní údaje a pravidelně sledujte svou e-mailovou schránku, abyste nezmeškali žádné důležité informace týkající se Vaší objednávky.

Těmito podmínkami upravujeme vztah mezi Vámi, jako zákazníkem, a námi, jako prodejcem. Prosím, pečlivě si přečtěte tyto podmínky a ujistěte se, že s nimi souhlasíte před provedením objednávky. Těšíme se na spolupráci s vámi a děkujeme za vaši objednávku!